Prostitúcia v Košiciach veselo prekvitá...

Autor: Štefan 'Dominik' Sabo | 19.8.2006 o 1:01 | Karma článku: 11,06 | Prečítané:  8222x

Ak chcete prakticky kedykoľvek, či už cez deň, alebo večer vidieť najstaršie remeslo a jeho kňažky lásky, stačí, ak si zájdete do okolia mestského parku...

Všedný deň i vo sviatok, takmer určite tam stretnete minimálne jednu slečnu, či dámu, ktorá sa naoko len tak prechádza. V skutočnosti vyčkáva svojich potenciálnych klientov. Ak poznáte situáciu, viete, o kom je reč. Počernejšie kňažky lásky, nie vždy vábne vyzerajúce sú pripravené kedykoľvek nastúpiť do auta, ktoré pri nich pribrzdí a obšťastniť niekde v okolí jeho majiteľa.

Myslel som si, že určite nebudú mať zákazníkov, opak je však pravdou. Niekoľkokrát som videl, najmä lepšie autá s bratislavskými, prešovskými, či inými značkami, ako pribrzdili, po krátkej konverzácii si slečna otvorila dvere a pristúpila. Kým som stihol vybaviť všetko na pošte, ktorá je hneď vedľa, už vystupovala z auta a vodič spokojne odfrčal preč.

Ak by ste si mysleli, že v momente, ako sa objaví policajné auto, slečny sa vyparia, tak ste na omyle. Veľakrát prehodia zopár slov s príslušníkmi, alebo ich aspoň mávnutím pozdravia a tým je všetko vybavené.

Odhliadnuc od toho, že máloktorá z nich je aspoň kúsok k svetu, divím sa dotyčným pánom, ja osobne by som s nimi nešiel ani keby som bol neviem ako zúfalý...

Možno však dávajú vernostné zľavy, neviem....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?