SuperStar: Večer prekvapení...

Autor: Štefan 'Dominik' Sabo | 11.2.2005 o 23:00 | Karma článku: 6,17 | Prečítané:  3224x

Obávané 70's Disco hity sa ukázali v celej svojej kráse.

Dnešný večer ukázal svoju krutú tvár, možnosti súťažiacich, ich pripravenosť ísť ďalej, pripadne nutnosť zamyslieť sa pre budúcnosť nad stratégiou.

Neodvážim sa hodnotiť jednotlivé výkony, rád to prenechám odborníkom, ostatne hviezdna porota sa už vyjadrila. Preferovaní favoriti prepadli na plnej čiare, isť ďalej asi pôjdu, fankluby ich pre dnešok ešte podržia, SMS hlasy sú ešte rozložené.

Keď som sa dnes dopoludnia dostal k informáciám, čo kto bude mat oblečené, chytal som sa za hlavu, ukázalo sa, že v niektorých prípadoch oprávnene, ale rovnako som sa pobavil na niektorých. Prijemne prekvapil "Pepek námorník", pestrosť Katky a Zdenky, najmä pri týchto dámach som sa naozaj zabával.

Mrzí ma, že zvukár to preháňal takmer nepretržite, nechcel by som byt v ich koži, minimálne 50 percent z neúspechu má na svedomí doslova odfláknuty odposluch, ale ani výsledný master mix dnes nebol taký, ako nám STV mohla naservírovať. Toto sa jednoducho nerobí!

Kamery nám už druhé kolo konečne žijú, ešte jedna-dve navyše by určite neboli na škodu veci, pri takomto veľkom priestore je systém 2 pomocných réžií s 12 kamerami asi málo, chlapci sa snažia ako vedia, klobúk dole, ale najmä dnes, keď sa na scéne pohybovalo aj zopár tanečníkov mohla byt strihová skladba o čosi dynamickejšia, divák pri obrazovke by si zaslúžil aj 18 kamier.

Mám mrzutú náladu, nebolo to zďaleka ono, situáciu v mojom prípade zachraňuje CD so skladbou všetkých 11 finalistov, ktoré som si dnes kúpil v obchode a čakám, ako dopadne dnešný večer v podobe výsledkov.

Všimli ste si to aj Vy? Kde sa nabrali okuliare v rekapitulácii jedného zo súťažiacich?
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Boj o moc, ambície a pomsta. Kauza STU

Čo sa to dialo na Slovenskej technickej univerzite.


Už ste čítali?