Počasie? Ani psa by si von nevyhnal...

Autor: Štefan 'Dominik' Sabo | 9.6.2005 o 19:24 | Karma článku: 3,51 | Prečítané:  1414x

Neviem ako inde, ale v Košiciach sa dnes všetci čerti ženili...

Už od rána bolo jasné, že to dnes vonku bude viac, ako ťažké. Pohľad von oknom naznačoval, že ani dnes sa nemôžem obliecť do tepla, ale naopak, pripraviť sa na riadnu zimu...

Už tesne po vyjdení z domu som pochopil, že dáždnik mi bude viac na škodu, ako na úžitok, kombinácia dažďa a silného vetra je jedna z mojich neobľúbených. Ľudia okolo napriek tomu zápasili s vetrom, bolo niekedy veľmi komické sledovať, ako sa tetuška trápi s dáždnikom, ktorý má pootáčaný krížom krážom, alebo inú tetušku, ktorej dáždnik sa rozhodol zmeniť na útočný prostriedok voči nič netušiacim okoloidúcim a vyletieť jej z ruky a poďho letom útočiť na iných.

Nič výnimočné dnes nebolo ani vidieť polo roztrhaný dáždnik uprostred cesty zakliesnený na zábradlí, či rúčku z kedysi tiež dáždnika vytŕčať zo smetného koša.

Či som mal, alebo nemal dáždnik, aj tak mi to mohlo byť jedno, lebo vietor spôsoboval, že dážď dopadal každú sekundu z inej strany a pre istotu práve z tej, z ktorej ste to nečakali.

To, že tu máme o chvíľu prvý letný deň by ste dnes asi tipovali ťažšie, ako čísla na výhru v prvom poradí Lota.

Aby som však len nehundral, musím priznať, že som sa dnes aj poriadne zasmial a to na pouličných hodinách cestou k priateľke. Prečo? Pozrite si to na krátkej video ukážke... Chvíľu mi trvalo, kým som sa prispôsobil tempu týchto hodín...

(aby hneď niekto nekritizoval kvalitu videa, tak prezradím, že bolo natáčané iba na smartphone SPV C500)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stĺpček Petra Schutza

Vyklčovanie korupčných vzťahov a sietí v súdnictve stojí za vládu OĽaNO a spol.

Po Víchrici očakávajme Tajfún, prípadne Hurikán.


Už ste čítali?